Toegegeven: voor het mooie voetbal moet je momenteel niet naar Feyenoord. Maar een bezoekje aan De Kuip blijft natuurlijk altijd een belevenis. En wij gaan erheen, met onze jeugdleden!

We bezoeken op zondag 8 maart de competitiewedstrijd tussen Feyenoord en Willem II. Daarmee zetten we de traditie voort dat we elk jaar met onze jeugdteams een wedstrijd bekijken. We gingen al eens naar het Nederlands Elftal, naar Utrecht, naar NAC, en afgelopen voorjaar waren we nog te gast in Tilburg, bij Willem II. We reisden toen af met twee volle dubbeldekkers!

En dit keer rijden we dus naar Rotterdam. Jeugdspelers krijgen een aanmeldformulier via hun teamleider, daar staat ook alle informatie op. Toch nog even kort: we vertrekken om 12.15 uur en de wedstrijd begint om 14.30 uur. Kosten zijn 20 euro voor kinderen tot en met 11 jaar, 27,50 euro voor 12- en 13-jarigen, en 34,50 euro voor iedereen vanaf 14 jaar. Natuurlijk mogen begeleiders ook mee – graag zelfs!

Opgeven en betalen kan tot zaterdag 14 december bij je teamleider. We rekenen weer op volle bussen!