Nieuwjaarsreceptie
Op 4 januari was de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging. Vanaf 17.00 uur kwam iedereen binnenlopen. Het was een gezellige en drukke receptie. Onze voorzitter, Marco Utermark, heeft rond half 6 de receptie geopend en een korte toespraak gehouden. Tijdens zijn toespraak heeft hij ook de uitslag van de Grote Clubactie bekend gemaakt. De receptie ging tot in de late uurtjes door met veel gezelligheid.

Marco Utermark met de winnaar
Grote Clubactie
In de maanden september tot en met november verkochten al onze jeugdleden loten van De Grote Clubactie. Met heel veel succes. In totaal zijn er 2236 loten verkocht. Dit heeft onze vereniging een opbrengst opgeleverd van € 5.144,50. Thijs Verbart heeft met 200 loten de meeste loten verkocht. Zijn team heeft in totaal 415 loten verkocht. Thijs heeft hiermee AJAX-bonnen gewonnen, zodat hij een tenue kan kopen van deze club. Het team heeft een verdubbeling van het budget van het teamuitje gewonnen. Uiteraard was er voor alle spelers een kleinigheidje. Het team JO13-3 heeft in totaal 298 loten verkocht. Ook hun budget voor het teamuitje wordt verdubbeld en ook zij kregen een kleinigheidje.

Lotenchecker
Via onderstaande link kun je controleren of je een prijs gewonnen hebt:
https://clubactie.nl/lotchecker